Často kladené otázky

Ako si môžem objednať?

Ako môžem zaplatiť?

Ako funguje doručenie mojej objednávky?

Ako môžem vrátiť zásielku?

Ako dlho trvá doručenie zásielky?

Aké zľavy ponúkate?

Ako si môžem objednať?

Pre vykonanie objednávky na www.muscleking.sk je potrebné zaregistrovať  / prihlásiť sa a vykonať objednávku v našom elektronickom systéme. Kompletné obchodné podmienky nájdete tu!

Ako môžem zaplatiť?

Pri objednávkach pre slovenských zákazníkov (adresa doručenia v SR) umožňujem platbu na dobierku priamo kuriérovi (iný spôsob platby len pri dohode dopredu). Pri objednávkach s adresou doručenia v iných krajinách EU je potrebná platba vopred.

Ako funguje doručenie mojej objednávky?

Každá objednávka je riadne zabalená a ihneď pripravená na expedíciu. Balíky sú doručované kuriérom, prípadne si ich môžete nechať uložiť na pošte. Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 14,00 hod, sú vyexpedované ešte v daný deň a v prípade doručenia kuriérom, Vám ich kuriér doručí na ďalší deň. Viac o doprave sa dočítate tu v časti doprava a doručenie.

Ako môžem vrátiť zásielku?

Áno, na základe platnej legislatívy, môžete objednávku vrátiť do 7 dní od objednania. Pred akoukoľvek vrátením zásielky je potrebné nás kontaktovať, následne Vám pošleme adresu a pokyny pre vrátenie zásielky. Po našom prevzatí zásielky, skontrolujeme jej úplnosť (vrátane darčekov) a neporušenosť jednotlivých produktov. Ak bude všetko vrátené v poriadku, ihneď vám prevedieme na účet zaplatenú sumu bez poštovného (toto platíte súkromnému prepravcovi a nie nám). V prípade nevrátenia všetkých produktov, alebo pri ich poškodení niektorých z produktov Vás budeme kontaktovať s vyčíslením čiastky ktorú Vám zašleme späť.

Ako dlho trvá doručenie zásielky?

Pre kompletné informácie o doprave a doručení kliknite na túto stránku.

Aké zľavy ponúkate?

Pre kompletné informácie o zľavách a darčekoch kliknite Zľavy a darčeky.  Všetky zľavy, darčeky a konečné ceny po všetkých zľavách sa vám vždy zobrazujú v nákupnom košíku. Dodatočne nie sú uplatňované žiadne zľavy!