Aktuálna akciová ponuka

V našej ponuke nájdete množstvo ponúk a ponúk s produktami zdarma a zvýhodnené ponuky!

1) Akcia: 2ks z kategórie proteíny a a gainer –  Peanut Butter 180g ZDARMA! 

Teraz ku kúpe 2 a viac vybraných produktov z kategórií Proteíny a gainery – pribalíme 1x Peanut Butter 180g ZDARMA! Táto akcia sa nevzťahuje na akciové balíčky produktov (akciové sety). 

2) Akcia: 3ks z kategórie proteíny a a gainer –  tričko ZDARMA! 

Teraz NAVYŠE  ku kúpe 3 a viac vybraných produktov z kategórií Proteíny a gainery – pribalíme 1x Tričko – ZDARMA! Požadovanú veľkosť napíšte pri objednávke do poznámky (S, M, L, XL). Táto akcia sa nevzťahuje na akciové balíčky produktov (akciové sety). Tričko je ilustračné, loga sú rôzne.

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

3) Akcia: 2ks + Promopack6!

Pri kúpe 2 a viac kusov akýchkoľvek produktov od Gainz STACKED a PERFORMANCE Séria, ti teraz pribalíme 1x Promapack 6. Neplatí na výpredaj a akciové sety.

4) Akcia: 3ks + Promopack3!

Pri kúpe 2 a viac kusov akýchkoľvek produktov od značiek TACTICAL, Muscle Asylum Labs a U.S. Labs  ti teraz pribalíme 1x PROMOPACK3 Zdarma! Neplatí na výpredaj a akciové sety.

 

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

5) Akcia: 2ks + Promopack5!

Teraz Vám ku kúpe akýchkoľvek dvoch a viac produktov od značiek ANIMAL, 5% Nutrition a DY Nutrition  – pribalíme 1x PROMOPACK5 – ZDARMA! (do jednej objednávky dávame vždy len jeden Promopack) Táto akcia sa nevzťahuje na akciové balíčky produktov (akciové sety).

 

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

6) Akciové sety!

Špeciálne zostavený set produktov za výhodnejšiu cenu!

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

– 2ks za výhodnejšiu cenu!

Limitovaná akcia: 2ks za zvýhodnenú cenu! Zľava sa automaticky prepočítava v nákupnom košíku.

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

– Všetky akcie

ZOBRAZIŤ PONUKU

 

– Darčeky navyše!

Do každej objednávky pribaľujeme darčeky na základe výšky objednávky. Aké darčeky pribaľujeme, vidíte priamo pri každom produkte.

ZOBRAZIŤ PONUKU