Stack
0 z 5 based on 0 customer ratings
(Pridajte prvú recenziu )

Godsend Laxgen

Naturálny produkt pre zvýšenie sily a výkonnosti. Laxogerin v efektívnej dávke.

39.90 29.90

Teraz akcia: Stack Pri kúpe akýchkoľvek produktov, ktoré sú označené "STACK", získavate nasledovné množstevné zľavy: 2ks = celková zľava 6€, 3ks = celková zľava 9€, 4ks = celková zľava 12€, 5ks a viac = celková zľava 15€ Zĺavy sa prepočítavajú v nákupnom košíku a ceny sú konečne.
Balenie Príchuť Dostupnosť Cena Množstvo
90 cps neutral  Skladom 39.90 29.90
doprava zdarma
Doprava: 3,9€ / Nad 99€ - zdarma!
objednaky expedujeme v dany den
Objednávky prijaté do 14.00 hod, expedujeme v daný deň. Pri doručení kuriérom, mate zásielku na ďalší deň doma (platí pondelok-piatok)! Viac.
ihned k odberu
Všetok ponúkaný tovar označený "skladom" ihneď k odberu!

Teraz v novom balení, ktoré obsahuje o 30 tablet navyše! 90 tablet!

Recenzia:
Laxgen je silný naturálny extrakt pre svalový rast a silu. Produkt predstavuje efektívnu alternatívu k AS, pričom jeho účinok je možné na zákalade jednej zo štúdií a skúseností prirovnať k Anavaru. Jeden z najsilnejších naturálnych extraktov na trhu, ktorý Vám môže pomôcť prelomiť stagnáciu!

Godsend Laxgen obsahuje čistý extrakt laxogerínu (časté názvy – 5 alpha hydroxy Laxogenin, 5a hydroxy Laxogenin, Laxogenin). Ako to už býva zvykom je medzi ingredienciami veľký rozdiel. Godsend nám garantuje čistotu s označím 99% pure a teda laxogerín v špičkovej kvalite. Samotný laxogerín patrí do skupiny rastlinných extraktov s označením brassinosteroids (rastlinný steroid) a štruktúrou je dosť podobný rastlinnému extraktu ecdysterone. Laxogerín nie je prohormón a žiadným spôsobom vám neovplyvní váš endokrymatický system (nerozháďže testosterón ani estrogén). Toto vytvára z Laxgenu ideálny product pre akéhokoľvek športovca, ktorý hľadá naturálne ingrediencie maximálnou efektivitou a účinnosťou.

– zvýšenie proteínovej syntézy a zároveň zníženie rozkladu proteínu
– podporuje regenaráciu a svalový rast inhibovaním kortizolu

Neobsahuje žiadne hormóny, prohormóny alebo anabolické látky. V prípade, že ste subjektom testovania podľa pravidiel WADA, konzultujte vhodnosť produktu so svojou asociáciou.

Ako kombinovať?
Laxgen môžete prakticky pridať k akýmkoľvek produktom, na akejkoĺvek báze. Nezaťažuje pečeň, ani iné orgány. Je vhodný ako silný naturálny stimulant.

Zloženie doplnku
Supplements facts (1 serving = 1 capsule): 5a-Hydroxy Laxogenin 30 mg, gelatine capsule

– Nakoľko sme medzinárodný veľkosklad, v súlade s EU legislatívou Vám produkt bude dodaný s originálnou etiketou výrobcu v krajine registrácie produktu.
– Expirácie produktov nájdete najčastejšie na: na bočnej strane obalu produktu alebo na spodnej časti produktu.

Dávkovanie doplnku
Odporúčané dávkovanie je 2-3 tablety denne.

Upozornenie
Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Najnovšie recenzie

Hodnotiť produkty môžu iba členovia komunity. Prihlásenie | Registrácia

 Zobraziť všetky recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

 Zobraziť všetky recenzie

Darčeky k objednávke

Vzorka zdarma!

Ku každej objednávke pribaľujeme vzorku produktu zdarma!
5.00

Doprava zdarma

K objednávke nad 99€, u nás máte dopravu zdarma!
99.00

Vzorka Gainz Creatine 50g - ZDARMA!

Pri objednávke nad 149€ Vám k predchádzajúcim darčekom pribalíme vzorku Gainz Creatine 50g - ZDARMA!
149.00

Diskusia k produktu

Prosím Prihláste sa pre komentovanie
  Sledovať  
Notifikácia
poradentsvo

Spýtajte sa odborníka

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte tím Muscleking

pomozeme vybrat

Potrebuješ pomôcť vybrať?