Zľava
5.00 z 5 based on 2 customer ratings
(2 recenzií )

GAINZ Off-Cycle

*Bestseller* Špeciálny stak pre regeneráciu pečene a podporu hormonálnej činnosti.

39.90 31.90

Balenie Príchuť Dostupnosť Cena Množstvo
30 packs neutral  Skladom 39.90 31.90
doprava zdarma
Doprava: 3,9€ / Nad 99€ - zdarma!
objednaky expedujeme v dany den
Objednávky prijaté do 14.00 hod, expedujeme v daný deň. Pri doručení kuriérom, mate zásielku na ďalší deň doma (platí pondelok-piatok)! Viac.
ihned k odberu
Všetok ponúkaný tovar označený "skladom" ihneď k odberu!

* Najlepšie hodnotený produkt vo svojej kategórií * Maximálna zákaznícka odozva *

Gainz Off-Cycle je špeciálne navrhnutý stak pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorých telo je vystavené extrémnej záťaži.

Gainz STACKED séria
– navrhnuté Team Muscleking
– transparentná etiketa
– ingrediencie z UK a USA
– efektívne gramáže
– výživný doplnok pre športovcov a aktívnych ľudí
– žiadne dopingové látky

Recenzia OFF-CYCLE 

Tento stak nie je liek ani liečivo, ale výživný doplnok vhodný najmä pre športovcov a všetkých aktívnych ľudí. V žiadnom prípade mu nepripisujeme liečivé účinky.

GAINZ Off-Cycle je navrhnutý tak, aby Vám pomohol prekonať hormonálnu nerovnováhu a stres na vnútorné orgány spôsobené zaťažením napríklad pri užívaní hormónov, prohormónov, sarmov alebo anabolických steroidov. Všetky tieto látky vytvárajú určitý stres na niektoré alebo viaceré vnútorné orgány, ktorými sú napr. pečeň, tráviaci systém, obličky alebo srdce. Produkt je taktiež ideálny počas akéhokoľvek “takého” cyklu, pri vysadení alebo pri regenerácií po liečbe silnými liekmi.

Hlavné určenie:
– po liečbe silnými liekmi, ktoré oslabujú imunitu a pečeň
– pri vysadení hormonálnych látok
– pre lepší pocit a podporu zdravia (nie je liek, nelieči)

Liver and Detox Matrix 
Táto kombinácia aktívnych látok obsahuje Komplex Vitamínov B, Cysteín, vysokokvalitný silymarín (80% flavoiodov, výťažok z Pestreca mariánskeho), artičok, Q-10 alebo citrusové bioflaviody pre podporu činnosti pečene, srdca a lepšiu funkciu svalových buniek.

Hormonal support Matrix 
Táto zmes kombinuje efektívne gramáže kvalitných rastlinných extraktov ako ženšen, saw palmetto, Ashwagandha, Vitamín D a grape seed extract. Spoločne naturálne prispievajú ku kontrole estrogénu, inhibícií DHT a prirodzenej obnove vlastného testosterónu.

Označenie MAXBIO na etikete
Každá jedna ingrediencia v produkte, ktorá je na etikete označená MAXBIO, je v maximálne čistote, rýchlo-rozpustná, bez soli, gluténu (lepku), akýchkoľvek prímesi a v rýchlo-rozpustnej kapsuli.

NGREDIENTS: fenugreek (trigonella foenum-graecum, seed extract), n-acetyl-i-cysteine, winter cherry extract /ashwagandha (withania somnifera stand. to 1,5% withanolides DER 6:1), milk thistle extract (silybum marianum, fruit and seeds extract stand. to 80% silymarin flavonoids), saw palmetto (serenoa repens, fruit extract), grapeseed extract (vitis vinifera, stand. to contain polyphenols), dandelion root (taraxacum officinale), citrus bioflavonoid (citrus sinensis, fruit extract from a 2:1 concentrate), coenzyme q-10, artichoke (cynara scolymus), filling agents – cellulose, cellulose powder, gelatin, maltodextrin, rice starch, ricebran oil, l-ascorbic acid (vitamin c), d-alpha-tocopherol (vitamin e), nicotinic acid, nicotinamide (niacin), anti-caking agent – magnesium salts of fatty acids, d-calcium pantothenate (pantothenic acid) anticaking agent – silicon dioxide, cyanocobalamin (vitamin b12), riboflavin (vitamin b2), pyridoxine hydrochloride (vitamin b6), thiamine mononitrate (vitamin b1), folic acid (folic acid), d-biotin (biotin), cholecalciferol, phytomenadione, silica and magnesium sterate (vegetable source), contains <2% og: soy lecithin, titanium dioxide color

– Nakoľko sme medzinárodný veľkosklad, v súlade s EU legislatívou Vám produkt bude dodaný s originálnou etiketou výrobcu v krajine registrácie produktu.
– Expirácie produktov nájdete najčastejšie na: na bočnej strane obalu produktu alebo na spodnej časti produktu.

Dávkovanie doplnku
1 dávka = 1 pack. Užívajte 1 dávku denne. Odporúčame užívať pred jedlom a zapiť vodou. Odporúčame užívať buď pred obedom alebo pred večerou.

Upozornenie
Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Najnovšie recenzie

Hodnotiť produkty môžu iba členovia komunity. Prihlásenie | Registrácia

 Zobraziť všetky recenzie
 1. RadoslavSebesta
   3.10.2018 10:23:12  overený zákazník  VIP Používateľ

  Produkt, ktory splna vsetko ako sa k nemu píše.
  Odporučam uživať na dobre ocisetenie pecene a organiznu napr. po priprave na sutaž, alebo ho uživať preventívne.

  neutral
  5.00 z 5
  Chuť: 10.00 / 10 Účinnosť: 10.00 / 10 Spokojnosť: 10.00 / 10
 2. Avatar
   11.5.2018 11:30:24  overený zákazník

  splňuje co má…

  neutral
  5.00 z 5
  Chuť: 4.00 / 10 Účinnosť: 8.00 / 10 Spokojnosť: 7.00 / 10
 Zobraziť všetky recenzie

Hodnotenie produktu

Počet recenzií 2
Priemerná spokojnosť 8.50/10
Priemerná účinnosť 9.00/10
Priemerná chut 7.00/10

5.00/5.00

5.00 out of 5

Darčeky k objednávke

Vzorka zdarma!

Ku každej objednávke pribaľujeme vzorku produktu zdarma!
5.00

Doprava zdarma

K objednávke nad 99€, u nás máte dopravu zdarma!
99.00

Vzorka Gainz Creatine 50g - ZDARMA!

Pri objednávke nad 149€ Vám k predchádzajúcim darčekom pribalíme vzorku Gainz Creatine 50g - ZDARMA!
149.00

Diskusia k produktu

Prosím Prihláste sa pre komentovanie
  Sledovať  
Notifikácia
poradentsvo

Spýtajte sa odborníka

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte tím Muscleking

pomozeme vybrat

Potrebuješ pomôcť vybrať?